0532 348 38 27
GAZİANTEP BURAK ÇELİK PARA KASALARI
05323483827 - 05322522764

Elektronik Şifreli Çelik Kasa Modelidir
Ofis ve Ev Tipi Para Kasası Modeli Olarak Tercih Edilmektedir
Özel Gizli Bölmeli Para Kasasıdır
Yangına Karşı Dayanıklı Çelik Kasadır
Kademeli Kilitlenme Sistemine Sahiptir
İmalatını Yaptığımız Para Kasasını Mağazamızda Görebilirsiniz


 

WHATSAPP dan Ulaşabilmek İçin Sayfanın Sol Alt Köşede İkonu Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

Mağazamızda para kasaları isteyen herkesin tercihi doğrultusunda ve bütçesine uygun şekilde bulunmaktadır. Çelik kasalarımız paranızı hırsızlığa karşı koruyabildiğiniz gibi yangın ve doğal afetlere karşı da güvence altına almanızı sağlamaktadır.

Para Kasalarımız saklayacağınız para miktarına göre farklı boyutlarda ve tiplerde pasa kasası çeşitleri bulabileceğiniz internet sitemizde ve showroom mağazamızda, piyasadan uygun fiyata para kasası çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Standart tip anahtarlı ürünler arasından seçimler yapabileceğiniz gibi elektronik şifreli parmak izli para kasalarından da seçimler yapabilirsiniz.

Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan Gaziantep Para kasaları size her zaman uygun fiyatlı teklifler sunmaktadır. Fiyatlar boyutuna ve güvenlik türüne göre değişmekte olup, yüksek güvenlikli saklama kasalarını tercih edenler için maliyet artabilmektedir. Saklayacağınız para miktarı düşünüldüğünde kasa için ödeyeceğiniz tutarlar çok düşük kalacaktır. Paranızı kaybetmeden önce güvenceye almak için sitemizi veya showroom mağazamızı ziyaret ederek para kasası fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir, beğendiğiniz marka ve modeli uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

 

 

 

 
Burak Birecik © Copyright 2019. All Rights Reserved Çelik Kasa Para Kasası Üzerine Hizmet Verilmektedir